HAKKIMIZDA

15 yıldan bu yana süregelen Öncü Peyzaj olarak, canlı duvarlarla çalışarak doğanın güzelliğini iç mekanlarda yaşamayı kolaylaştırıyoruz!

 

 

Canlı duvarların bakımı ve uzun ömürlülüğü konusundaki endişemiz, yeşil duvarları zahmetsiz iç mekan sanatına dönüştürmek için basitleştirilmiş bir çözüm geliştirmemize neden oldu. Günümüzün yoğun dijital dünyasında, Hepimiz doğal dünyaya çekiliyoruz ve doğa ile bağ kurmak her zamankinden daha önemli.

 

 

Dış mekânı bir iç mekânın kalbine taşımayı ve nihai ilham kaynağımız olan doğa sevgimizden sanat yaratmayı seviyoruz. Güzelce düzenlenmiş bitkileri duvar sanatına uyarlamak ve yenilikçi bir meydan okuma her ölçekte yeşil, botanik sanat yaratmak, çarpıcı, benzersiz ve bakımı zahmetsiz olmasını hedeflerimiz arasına aldık.

 

 

Çok çeşitli korunmuş yosun duvar tasarımları oluşturmak için ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Büyük ölçekli kurulumlardan, eviniz için dekoratif çerçevelere kadar her şey buna dahil…

 

 

Yosun Projenize nasıl devam etmeyi seçerseniz seçin, piyasadaki en yüksek kalitede korunmuş ürünleri sunarak tüm ürünlerimizi Avrupa’daki tedarikçilerimizden ithal edilmekte, sürdürülebilir çiftliklerde yetiştirilmekte ve endüstri lideri çevre dostu standartlarla korunmaktadır.

Mushroom and moss